Hírek

2016. 10. 27.
Gazdag éremtermés úszóinknál

Október 22-23-i hétvége gazdag éremtermést hozott a komáromi úszók számára, akik három helyszínen versenyeztek és összesen 28 érmet nyertek.

Legfiatalabb versenyzőink Kecskemétre utaztak, közülük Zseni Dórának az érem szerzés is sikerült, hiszen megnyerte a 100 m pillangóúszást és ezüstérmes lett 100 m gyorsúszásban.

Gálik Krisztián Érsekújváron mérte fel edzettségi állapotát egy rövid-pályás versenyen, aranyérmet érdemelt ki 200 m gyorsúszásban, 100 m mellúszásban, 200 m vegyesúszásban és 400 m gyorsúszásban, ezüstérmes lett 50 m gyorsúszásban, 50 m pillangóúszásban és 50 m mellúszásban.

Dikácz Bence Cilistovban (Szlovákia) küzdött meg legnagyobb vetélytársaival, megnyerte a 100 m mellúszást és a 400 m vegyesúszást, ezüstérmes lett 50 m mellúszásban, 200 m vegyesúszásban, 100 m hátúszásban, 200 m pillangóúszásban és 200 m gyorsúszásban, bronzérmet szerzett 800 méter gyorsúszásban.