Hírek

2021. 04. 21.
Először 40 gól fölött, magabiztos komáromi győzelem!

A KVSE az NB II férfi felnőtt bajnokság Észak-nyugat csoport 18. fordulójában hazai pályán fogadtunk a Győrújbarát csapatát, az odavágó mérkőzése magabiztos Komárom győzelemmel zárult.
Komárom VSE – Győrújbaráti TK | 42:26 (21:13)

Komárom VSE: Eichkern, Bohuniczký – Farkas B. 3, Szakács T. 6, Oross 6, Pekár 3, Kisék B. 2, Szakács P. 1, Harsányi 6 (3), Jaczkó 2, Fekete, Németh, Lencse, Hollós 5, Schneider 6, Farkas 3
Győrújbaráti TK: Jenei, Sándor – Deák 2, Polgár 2 (1), Vitéz 7, Imre 2, Horváth 8 (1), Jász 1, Kovács, Komondi 1, Hamvay 1, Reider 2

Nehézkesen kezdte a játékot a hazai csapat, ami főleg a védekezésen látszott meg. Túl sok könnyű gólt engedtek az ellenfélnek, amivel magukra húzták a vendég gárdát. A rossz védekezést támadásban próbálták kompenzálni, és a jó és eredményes támadójáték meghozta az eredményét. A védekezésben is sikerült több labdát szerezni és gyors gólokat szerezni. A 15. percben 5 gólos különbségre tett így szert a hazai csapat. Ez az előny a félidőre csak nőtt, így a szünetre 8 gólos előnnyel mehettek a fiúk.
Félidő 21:13.A második játékrészt jobban kezdték a srácok, és sikerült mindjárt a félidő elején nagyobb különbséget kialakítani.

A végjáték utolsó 10 percében pedig a Komárom csapata végrehajtott egy 7:0-ás szériát, amivel 15 gól körülire növelte az előnyt. A szuper végjátéknak köszönhetően sikerült a csapatnak a szezonban először 40 lőtt gól fölé jutni, így a 16 gólos győzelem még értékesebbnek tűnhet a ETO-SZESE előtte rangadó előtt. Végeredmény 42:26.