Hírek

2021. 04. 27.
Könnyed győzelem a visszavágón

Az NB II. női felnőtt bajnokság Észak-Nyugat csoport 18. fordulójában a SZESE Győr csapatát fogadtuk hazai pályán április 24-én. A mérkőzésen 15 gólos komáromi győzelem született!

Komárom VSE – SZESE Győr | 37:22 (22:15)

Komárom VSE: Liszkai, Bánfalvi – Milotai, Vajda 6 (1), Lennert, Szőts 2, Simsik 8, Brunczvik 1, Molnár, Szabó-Kovacsicz 13, Karalyos 2, Tarjányi 5, Pozsgai, Vörös, Velencei Renáta, Velencei Rebeka

SZESE Győr: Wunder – Vasvári-Tóth, Papp-Vígh 5 (2), Fehér 1, Farkas 1, Turi, Kamondi 1, Borsóné Nagy 1, Feix , Fábián 5, Pelles, Sándor 1, Németh Zs., Takács, Kelemen, Barta 7, Gál-Deschmann

A SZESE Győr csapatát fogadtuk hazai pályán a bajnokság 18. fordulójában. Az előző mérkőzés 7 gólos győzelemmel zárult. A mérkőzést egyik csapat sem kezdte igazán jól. A hazaiaknak nem sikerült megszilárdítani a védelmet és a mérkőzés kezdetén szinte a győri együttes minden támadásából betalált. Erre azonban nagyon gyorsan jött mindig a válasz. A lendületes lerohanás könnyű gólokat hozott és tiszta ziccereket. Ennek ellenére sikerült egy 4-5 gólos előnyt kiharcolni az ellenfél hibáit kihasználva. Az első játékrész végére jobban összeszedték magukat hölgyeink és a félidőre már egy magabiztosabb előnyt harcoltak ki. Félidő 22:15.

A második félidő a 7 gólos előny birtokában azonban sokkal jobban kezdődött, mint az első játékrész, azonban ebbe is rengeteg hiba beékelődött. A 45. percben már 10 gólos előny állt az eredményjelzőn. A magabiztos győzelem szellemében a lányoknak lehetőségük volt gyakorolni a 7-6 elleni játékot is. A végére 15 gólosra dagadt az előny, amivel magabiztos hazai és már a 17. győzelmüket alkották a Komárom VSE női felnőtt játékosai. Végeredmény 37:22.

Május elsején Győrben a Győri Audi ETO KC U22 csapat következik. Május 9-én vasárnap a Büki TK látogat városunkba, május 16-án a Pénzügyőr SE U22 ellen lépnek pályára a lányok idegenben. Május 23-án pedig a Celldömölki VSE ellen mérkőznek a Komárom VSE női felnőtt játékosai.