Hírek

2011.03.02.
XII. Tatami Team kupa nemzetközi karate verseny

Tempós sikerek - Az elmúlt hétvégén, szombaton került megrendezésre a XII. Tatami Team kupa nemzetközi karate verseny. A mezőny nagyon erős volt a kategóriák zömében, köszönhetően a sok szerb, horvát és szlovák indulónak A Tempo Karate SE versenyzői a szezon első versenyén szerepeltek, ahol kiemelkedő sikereket értek el, Pataki Bence a 8-9 évesek között katában 64-es tábláról indulva, egyetlen magyar versenyzőként érmet nyerve, bronzérmet nyert. Albert Patrik a 12-13 évesek között 32-es tábláról indulva szintén bronzérmet nyert. Filep Imre 6. danos mester a tempósok vezetője elégedett a szerepléssel, mert ez az első komoly verseny és mindjárt nemzetközi nagyon erős mezőnnyel. Tovább kell keményen készülni, hisz márciusban Magyar Bajnokság, Májusban, Belgrádban pedig Európa-bajnokságon kell helytállni, és eredményesen szerepelni. A jövőről még elmondta a saját edzőteremben minden feltétel adott a tökéletes felkészülésre, jó szereplésre, és a jövő is biztató, hisz sok új jelentkező kezdte el a karatéval való ismerkedést, s a kiemelkedő nevelőmunka révén egy újabb nagysikerű versenyzői gárda van felnevelődőben.