Hírek

2021. 04. 23.
Egy híján 30 gólos győzelem Celldömölkön

Az NB II. női felnőtt bajnokság Észak-Nyugat csoport 11. fordulójában a KVSE idegenben, a Celldömölki VSE-vel játszott április 17-én és aratott nagyarányú, magabiztos győzelmet.

Celldömölki VSE – Komárom VSE | 20:49

Celldömölki VSE: Imre, Tömő – Németh 1, Geiger, Freiberger 4, Kazári, Bagics 2, Szomorkovits 1, Győrffy 4, Fűzfa, Szecsődi 6 (1), Győrvári 1 (1), Márton 1, Pup, Barabás

Komárom VSE: Liszkai – Milotai 1, Vajda 10 (3), Lennert, Szőts 5, Simsik 6, Brunczvik, Molnár 2, Szabó-Kovacsicz 14, Karalyos 4, Tarjányi 2, Pozsgai 3, Vörös, Velencei Renáta 2, Velencei Rebeka

Egy újabb elhalasztott mérkőzés került megrendezésre Celldömölkön. Nagyon jól kezdte a játékot a vendég gárda, hiszen gólt gól követett és az 5 percben már 5 gólos előnyt birtokoltak a komáromi hölgyek. A 10. perc környékén ez az előny megduplázódott, sőt 12 gólos különbség alakult ki a két csapat között. A hazai csapat megpróbált még felkapaszkodni, de ez a 20. perc környékén csak a 10 gólos különbséghez volt elég, ám ekkor a KVSE csapata egy óriási rohamot mutatott be és egy 0:10-es szériát követően a 10 gólos előnyt is megduplázta. A félidőben így már egy nagy aranyú vezetéssel mentek a lányok.
Félidő 10:30.

Az első félidőben szinte percenként lőtt gólt a Komárom csapata, amit a második játékrészben csak folytatott. A második félidő 15. perce környékén már 40 gólnál tartottak a lányok és 25 gólos előnyük volt a hazai Celldömölk ellen. A mérkőzés végén szurkolhattunk, hogy sikerüljön a 30 gólos győzelem és, hogy 50 lőtt góllal zárják a hölgyek a mérkőzés, ám ez sajnos nem sikerült. Ennek ellenére nem vagyunk szomorúak, hiszen ismét egy sima, nagyarányú, magabiztos győzelmet arattak a Komárom női felnőtt játékosai. Végeredmény 20:49.

A KVSE április 24-én itthon játszik és a SZESE Győr csapatát fogadja. Május elsején Győrben a Győri Audi ETO KC U22 csapatával mérkőznek, május 9-én ismét itthon játszanak a Büki TK-val.